Wychowanie przyjaciela
Psie przedszkole
Szkolenie pracownika
Psychoterapia
Psi sport
System pracy
FAQ
Klub "Na Woli"
Galeria
Linki
Dystrybucja karmy Josera
JOSERA

Na pewno zdarza Ci się widywać psy, które pozostawione przed sklepem grzecznie czekają na swoich właścicieli; z zazdrością spoglądasz na opiekunów, którzy jednym słowem potrafią sprawić, że ich psy idą równo przy nodze, siadają, warują i zostają w miejscu na wydane im polecenie; psy, które nie zwracają uwagi na otoczenie, a całym ich światem jest ich przewodnik...
Czy marzy Ci się taki pies? Uwierz, że nie jest to takie trudne, jak mogłoby się wydawać.
Już trzymiesięczne podstawowe szkolenie sprawi, że Twój pies nie będzie ciągnął na smyczy, gonił za rowerzystami i samochodami, podbiegał do przechodniów czy innych zwierząt, uciekał i ignorował Twoje wołania.

Krótko mówiąc Twój pies będzie posłuszny.

Nauka posłuszeństwa to również eliminowanie złych zachowań, które być może przejawia Twój pies. Może to być agresja, lęk, frustracja, nerwowość lub inny niepożądany nawyk (podgryzanie, szczekliwość, kopanie dołów itd). W znakomitej większości przypadków poprzez konsekwentną naukę posłuszeństwa wszystkie powyższe zachowania udaje się z sukcesem korygować.

Stare powiedzenie mówi, że na naukę nigdy nie jest za późno... Podobnie jest z nauką psów. Niemniej im wcześniej zaczniesz - tym lepiej (dla Ciebie i Twojego przyjaciela).

Kurs posłuszeństwa w naszym Ośrodku obejmuje:

  • Chodzenie przy nodze
  • Siadanie, warowanie i stawanie przy nodze lub w marszu oraz wykonywanie tych czynności na odległość
  • Pozostawanie w miejscu
  • Przybieganie do właściciela
  • Wybieganie naprzód
  • Aportowanie przedmiotów

Wszelkie powyższe czynności Twój pies będzie wykonywał bez użycia smyczy i obroży... (błysk zazdrości w oku sąsiada - bezcenny!)

 
« powrót
     
60-415 Poznań
ul. Czarnohorska 8
tel. 601 56 32 13
e-mail: nawoli@nawoli.pl

Projekt i realizacja
Iguana
Studio