Wychowanie przyjaciela
Szkolenie pracownika
Psychoterapia
Psi sport
FAQ
Klub "Na Woli"
Galeria
Linki
Dystrybucja karmy Josera
JOSERA

Zespół Ośrodka Szkolenia Psów NA WOLI, prowadzi zajęcia z właścicielami / opiekunami psów w formach:

  • Grupowej - grupa kilku do kilkunastu uczestników kursu trwającego minimum
    3 miesiące, uczęszcza do ośrodka w określone uprzednio dni tygodnia i godziny, w celu nabycia umiejętności kierowania psem i / lub jego wytrenowania. Zajęcia z kursantami prowadzi jeden instruktor. Pojedyncza jednostka lekcyjna trwa 60 min.

 

  • Indywidualnej - jeden kursant uczęszcza do ośrodka w umawiane każdorazowo po spotkaniu dni tygodnia i godziny, w celu nabycia umiejętności kierowania psem i / lub jego wytrenowania. Zajęcia z kursantem prowadzi jeden instruktor. Pojedyncza jednostka lekcyjna trwa 60 min.

 

 

 

  • Indywidualnej u kursanta - trener dojeżdża do kursanta, w umawiane każdorazowo po spotkaniu dni tygodnia i godziny, w celu nauczenia umiejętności kierowania psem i / lub jego wytrenowania. Pojedyncza jednostka lekcyjna trwa 60 min.

 

 

 

  • Stacjonarnej - pies jest zakwaterowany na terenie ośrodka (hotel Na Woli) i szkolony przez zespół trenerów. W tym czasie codzienna praca z psem odbywa się bez udziału właściciela, który jest na bieżąco informowany o postępach kształcenia psa i w odpowiednim momencie zostaje włączony w program szkolenia.
    Pies pozostaje w ośrodku nie mniej niż dwa miesiące.


 
« powrót
     
60-415 Poznań
ul. Czarnohorska 8
tel. 601 56 32 13
e-mail: nawoli@nawoli.pl

Projekt i realizacja
Iguana
Studio